Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 249
» Son Üye: Yucca195
» Toplam Konular: 2,126
» Toplam Yorumlar: 2,167

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 64 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 64 Ziyaretçi

Son Yorumlar
BUZ LAZER
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Laplace
1 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
ESTETİK DOLGU
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Laplace
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
BOTOKS
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Laplace
2 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Boşanma Davası Açabilmek ...
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Laplace
3 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 1
Burun Estetiğinde Cerrah ...
Forum: Etkinlikler
Son Yorum: Laplace
3 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 2
urge in form and his vict...
Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi
Son Yorum: lw789
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
unsettled on his defence ...
Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi
Son Yorum: lw789
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
ack Carson Palmer will no...
Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi
Son Yorum: lw789
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 7
nger has joined the Natio...
Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi
Son Yorum: lw789
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4
New York Giants on Monday...
Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi
Son Yorum: lw789
8 saat önce
» Yorumlar: 0
» Okunma: 4

 
  BUZ LAZER
Yazar: Laplace - 1 saat önce - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Buz Lazer Epilasyon, acısız ağrısız ve en hızlı diode lazer epilasyon teknolojisidir. Buz Lazer Epilasyon, dört mevsim uygulanabilen ve tüm kıl tiplerinde başarı sağlayan ve yanına tamamlayıcı bir cihaz gerektirmeyen en son teknoloji lazer cihazlarıdır. Soprano Ice Platinum ile diğer lazer sistemleriyle saatler süren epilasyon işlemleri çok daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Eski lazer sistemleri yüzde bulunan tüylerde çok etkili değildir. Yüzde bulunan tüylerin vücuttaki diğer tüylere kıyasla çok daha ince ve açık renkli olması nedeniyle eski lazer sistemlerinde çok başarılı sonuçlar alınamamaktaydı. Soprano Ice Platinum sistemi bu açık renkli ve ince tüylerde çok başarılı şekilde uygulanabilmektedir.

Soprano Ice Platinum lazer sistemi her mevsim uygulanabilme özelliğine sahiptir. Ayrıca eski nesil lazer sistemlerinde ten rengi koyulaştıkça epilasyonun etkisi de azalmaktadır. Soprano Ice Platinum lazer sisteminde ise koyu ten renklerinde bile etkili sonuçlar alınmaktadır. Yani bronz bir tene sahip olduğunuzda bile bu tedaviden faydalanılabilmektedir.

Özel başlık sistemiyle bikini bölgesi gibi en hassas yerlerde bile herhangi bir acı yaşatmayan Soprano Ice Platinum lazer epilasyon sistemi, özellikle acı eşiği çok düşük olan kişilerde bile tercih edilen bir uygulamadır.

Ankara Buz Lazer uygulamasında en güvenilir merkez Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'dir. Uzman ekibiyle Buz Lazer hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşabilmek ve hijyenik ortamıyla da güvenle Buz Lazer uygulaması yaptırmak için Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği'ni ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  ESTETİK DOLGU
Yazar: Laplace - 2 saat önce - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinin en yoğun uygulama alanlarından biri olan estetik dolgu işlemi, en genel şekli ile dolgu maddelerinin cildin içerisine ya da cildin altına enjekte edilmesi şeklinde tanımlanabilir. Dolgu maddesi olarak sentetik ya da yarı sentetik maddeler kullanılabilir. Dolgu işleminde enjektörün yanı sıra kanül yardımı ile dolgu maddesinin implante edilmesi de tercih edilebilir.

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinde bu yöntem genellikle yüz bölgesinde kullanılır. Çünkü yüzde dolgu işlemi görüntünün ciddi düzeyde değişimini sağlayabilir. Vücudun yüz dışında kalan diğer bölgelerinde, yaralanma, yanık gibi çeşitli nedenlerle oluşan çöküntülerin daha düzgün bir görünüm alması amacıyla da estetik dolgu tercih edilebiliyor. En sık kullanılan bölgeleri ise şu şekilde sıralayabiliriz:

• Alında, iki kaşın arasında, göz çevresinde ya da dudak civarında oluşan kırışıklık görünümünü azalmak,
• Burun kenarlarından ağızın köşesine kadar uzanan bölgede oluşan oluk görünümünü azaltmak,
• Ağız köşesinden çene bölgesine doğru uzanan oluk görünümünü azaltmak,
• Çene bölgesinin iki kenarında ya da tek tarafında oluşan oluğu azaltmak,
• Dudak içerisinde uygulanan enjekte ile dolgu dudak görünümü yani daha dolgun bir dudak görünümü elde etmek,
• Alın, elmacık kemiği, çene, yanak ya da göz altı bölgesinin daha dolgun bir görünüm almasını sağlamak,
• Akneden ya da yaralanmalardan kaynaklanan çukurların doldurulmasıdır.

Bu yöntemde kullanılan dolgu maddesi cilt içerisine ya da cilt altına enjekte edildiğinde, cildin görünümünde bir hacim artışı sağlar. Cilt yukarıya doğru kalkar ve aynı zamanda daha gergin bir görünüm alır. Çökmüş ya da çukurlaşmış olan cilt görünümü dolgu etkisi sayesinde hafifler. Özellikle ışık altında gölgelenme daha az olur.

Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniğinde cildin hangi bölgesine uygulama yapılacağına bağlı olarak dolgu işlemi süresi de değişir. Genellikle 15 dakika ila 30 dakika arasında işlem tamamlanır. İşlem tamamlandığında hiç beklemeden günlük yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Çalışabilir, sosyal aktivitelere katılabilir ve uyuyabilirsiniz.

Uygulamanın gerçekleştirileceği bölgeye, uygulama öncesinde anestetik krem, soğuk kompres uygulama ya da lokal anestezi yapılacağından dolgu sırasında herhangi bir acı, ağrı ya da sızı hissedilmez. Enjeksiyon işleminde son derece ince iğne ucu kullanılır ve uyuşmaya bağlı olarak iğnenin cilde girdiği sırada dahi bir acı hissedilmez. Vücudun hangi bölgesine dolgu yapılacağına bağlı olarak, hangi yöntem ile deride uyuşmanın gerçekleştirileceğine karar verilir.

En çok merak edilen hususlardan biri de dolgu yan etki yapar mı, şişlik ya da morluk gibi istenmeyen görüntüler ortaya çıkar mı, şeklinde oluyor. Bu işlemin usulüne uygun olarak, doğru teknik ve doğru malzemeler ile gerçekleştirilmesi son derece önemli. Tecrübeli bir hekim tarafından usulüne uygun şekilde yapılması halinde morluk oluşmaz. Ancak bazı kişilerin kullandıkları Aspirin gibi ilaçlar cildi kanamaya meyilli hale getirir. Bu durumda hafif morluk oluşabilir. Uygulamanın yapıldığı bölgeye bağlı olarak hafif şişlik oluşması mümkün. Özellikle yüz dolgu ve dudak dolguda şişlik 1 ila 2 gün içerisinde geriler ve yok olur.

Tamamen steril koşullarda sentetik ya da biyolojik olarak hazırlanan, enjekteye hazır maddeler, hazır dolgu maddesi olarak adlandırılır. Kullanılan dolgu maddesinin markası, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) tarafından onaylanmış olmalıdır. Uygulamada tercih edilen estetik dolgu fiyatları markaya göre değişebilir. Hazır dolgu maddeleri "geçici" ya da "kalıcı" olabilir.

Hazır geçici dolgu maddesi cilde enjekte edildikten sonra zamanla emilerek hacim veren etkisi kaybeder. Emilim süresi ise dolguda kullanılan maddenin molekül yapısına, cilde enjekte edilen miktara ve vücudun hangi bölgesine enjekte edildiğine bağlı olarak değişir. En genel şekliyle dolgu maddesinin hacimsel etkisi kaybetme süresi 6 ay ila 12 ay arasındadır. En sık kullanılan dolgu maddeleri hyaluronik asit, kalsiyum hidroksiapatit, poly-L laktik asit ve kolajen olur.

En büyük avantajı geçici olmasıdır. Çünkü yapılan dolgunun yüzünüzün herhangi bir bölgesini ya da yüz ifadenizi nasıl değiştireceğini önceden görme şansını sunar. Kalıcı dolgu öncesinde, dolgu işlemi sonrası ortaya çıkan görünümü beğenip beğenmeyeceğiniz noktasında duyduğunuz endişe, geçici dolgu işlemi ile ortadan kalkar. Geçici dolgunun bir diğer avantajı, dolgu maddesinin kullanıma hazır olması ve işlemin kısa sürede tamamlanabilmesidir. Ameliyathane koşullarına gerek kalmaz ve dilediğiniz zaman işlem tekrarlanabilir. Kalıcı dolgudan daha ekonomik olması da geçici dolgunun bir diğer avantajıdır.

Dolgunun geçici olması avantajın yanı sıra dezavantaj da olabiliyor. Dolgu etkisinin geçici olması, işlem sonrası sonucu beğenmeniz halinde sizin için dezavantaj olabilir. Dolgu etkisi kaybolduğunda işlemin yenilenmesi gerekir ve bu da ek bir maliyet anlamına gelir. Bir diğer dezavantaj ise dolgu maddesinin cilt tarafından emilmeyebilir olmasıdır. Deride yabancı cisim reaksiyonu ortaya çıkabilir ve bazı düzensizlikler oluşabilir. Ayrıca 5 ml ila 15 ml gibi hacimlerde geçici dolgu işlemi, kalıcı dolgu işleminden daha yüksek bir maliyeti zorunlu kılabilir.

Kalıcı dolgu, vücut tarafından emilmeyen ve deri altında ömür boyu kalan maddeler kullanılarak yapılan dolgu işlemidir. Dolgu etkisi kalıcı olur ve kullanılan dolgu maddesi de ömür boyu cilt altında kalır. Fakat deri ve deri altındaki yumuşak doku zamanla yer değiştirir ve incelir. Kalıcı dolgu maddesi bu değişime uyum sağlayamaz. Dolayısıyla kalıcı dolgu maddesi uzun vadede tedavisi oldukça güç estetik sorunları beraberinde getirebilir.

Ankara estetik dolgu işlemlerinizi Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği olarak profesyonel ekibimizle titizlikle ve hijyenik bir ortamda gerçekleştirmekteyiz."

http://www.ozgurkoldas.com.tr

Bu konuyu yazdır

  BOTOKS
Yazar: Laplace - 2 saat önce - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Cilt, zamana yenik düşer. Yaşın ilerlemesiyle birlikte özellikle yüz bölgesinde kırışma ve sarkmaların meydana gelmesi ise kaçınılmazdır. Genetik faktörler, sigara kullanımı, güneş ışınlarına maruz kalma, beslenme ve yaşam şekli gibi çeşitli unsurlara bağlı olarak ciltteki kırışma ve sarkma erken yaşlarda da görülebilir. Her ne kadar cilt, zamana karşı direnç göstermese de, ilerleyen teknoloji sayesinde daha genç görünmek de mümkün.

Colustridium botulinium ismini taşıyan bir bakteriden özel yöntemlerle elde edilen bir toksin olan botoks, uygulandığı yerde sinir-kas kavşaklarında sinir iletimini bozmaktadır. Fakat botoks etkisi olarak adlandırılan bu etki geçici olmakla beraber ağrı duymayı, dokunma hissini ve sıcak ya da soğuk hissini önlememektedir.

Farklı cilt tiplerine uygulanabilen botoks sayesinde kırışıklık görünümünü azaltmak, ince kırışıklıkları yok etmek ve ciltte belirli bir düzeyde yukarı çekme işlemini sağlamak artık çok kolay. Yaygın bir şekilde uygulanan ve sonuçları ile memnuniyet yaratan bu teknik, son yıllarda çok daha geniş kapsamlı bir uygulama alanına kavuştu.

Yaşa bağlı olarak ortaya çıkan kırışık cilt görünümünün giderilmesi, botoksun en yaygın uygulama alanıdır. Aynı zamanda yüzde yerleşmiş bir ifadenin ortadan kaldırılması için de tercih edilebilir. Örneğin çatık kaş görünümü sinirli bir yüz ifadesini doğurur. Zamanla iki kaş arasında oluşan çizginin yok edilmesi ya da görünümünün hafifletilmesi de mümkün olabilmektedir. Alın çizgileri, boyun bölgesinde oluşan çizgi görünümü ya da kaz ayağı görünümünün ortadan kalkması için de bu uygulamadan faydalanılabilir.

Son dönemde botoks yaptıranlar arasına hafif kaş düşüklüğü görünümünden şikayet edenler de eklendi. Çünkü uygulama düşük kaş görünümünü de hafifletebiliyor. Sadece estetik amaçlı olarak kullanılmayan botoks, çene kilitlenmesi, diş gıcırdatma aşırı terleme gibi sorunların ortadan kaldırılması noktasında da son derece başarılı bir yöntemdir.

Botoks uygulaması, toksinin cilt altına enjekte edilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Uygulamada son derece ince uçlu olan insülin enjektörü kullanılır. Enjeksiyon sırasında ciddi bir ağrı ya da sızı yaşanmaz. Sadece sinek ısırığı düzeyinde gayet hafif bir acı hissedildiğinden botoks uygulaması öncesinde anesteziye gerek duyulmamaktadır. Uygulamanın süresi yaklaşık olarak 10 dakikadır. İşlem sona erdiğinde kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Botoks uygulamasının uzman ellerde yapılması gerekmektedir. Çünkü işlem yapan hekimin yüz anatomisini ve kasların çalışma yönünü çok iyi bilmesi gerekmektedir.

Ankara'da botoks uygulamasının yapıldığı güvenilir merkezlerin başında Dr. Özgür Koldaş Tunalı Polikliniği gelmektedir. Botoks konusunda merak ettiklerinizle ilgili detaylı bilgi alabileceğiniz ve gönül rahatlığıyla uygulamayı yaptırabileceğiniz bir polikliniktir.

Detaylı bilgi için http://www.ozgurkoldas.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu konuyu yazdır

  Boşanma Davası Açabilmek İçin Neden Boşanma Avukatı Tutmalıyım?
Yazar: Laplace - 3 saat önce - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Boşanma davalarında kanuni hakların elde edilmesi ile birlikte en önemli etken davanın sonuçlanma süresidir. Yıllarca sürüncemede devam eden dava halihazırda evlilik birliği temellerinin sarsılması nedeniyle açılmış olan boşanma davası sürecinde eşlerin psikolojik olarak yıpranmasına neden olmaktadır. Benzer şekilde uzayan dava süreçleri;

•Nafaka,
•Tazminat,
•Çocukların velayeti,
•Yeniden evlenmek için beklenilen sürenin uzaması

Gibi hak sahibi eşlerin bu hakları elde etmesi için uzun süreçleri beklemesine yol açmaktadır. Tek celsede sonuçlanan anlaşmalı boşanma davaları, yıllarca sürüncemede kalmayan ve yaklaşık 10 ay gibi kısa bir sürede sonuçlanan çekişmeli boşanma davaları için Avukat Mehmet Ali Helvacı gibi deneyimli ve Medeni Hukuk'a hakim boşanma avukatı, boşanma sürecinin gereğinden fazla uzamasını önleyerek yıpratıcı süreci kısa sürede sonuca kavuşturmaktadır.

Bu konuyu yazdır

  Burun Estetiğinde Cerrah Neden Önemlidir?
Yazar: Laplace - 3 saat önce - Forum: Etkinlikler - Yorum Yok

Yüzünüze uygun buruna sahip olduğunuzu düşünmüyor ve bu durum özgüveninizi kaybetmenize neden oluyor ise Op. Dr. Evren Helvacı sizlere kalıcı çözümler sunuyor. Yüzünüze en çok yakışacak ve yeniden özgüveninizi kazanmanıza yardımcı olacak buruna sahip olmanız için tek yapmanız gereken Evren Helvacı ve ekibi güvenmek. Burun estetiği kararınızı vermeniz ile birlikte memnun olacağınız görünüme sahip olmanız için çalışacak olan ekip;

•Burun özellikleri,
•Yüz hatları

İle genel bir değerlendirme yaparak en uygun şekli buruna kalıcı olarak vermektedir. Gösterilen bu özen ve itinalı çalışma estetik operasyonda cerrahın tecrübesine, estetik bakışı açısına ve el yatkınlığına duyulan ihtiyacı göstererek Op. Dr. Evren Helvacı ve ekibi seçiminin neden verilmesi gereken önemli bir karar olduğunu göstermektedir.

Bu konuyu yazdır

  urge in form and his victory at the Tou
Yazar: lw789 - 8 saat önce - Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi - Yorum Yok

MUNICH, Germany -- Bayern Munich midfielder Thiago Alcantara will be out for six to eight weeks after suffering an extended partial ligament tear in his right knee on Saturday. The club says the Spaniard will miss both Champions League quarterfinal games against Manchester United and the semifinals should Bayern progress. Bayern coach Pep Guardiola says "its bad news. Were going to miss him a lot." Thiago suffered the injury in the first half of Bayerns 3-3 draw at home with Hoffenheim. An MRI scan late Saturday by team doctor Hans-Wilhelm Mueller-Wohlfahrt confirmed the extent of the injury. Teammate Thomas Mueller says, "its very bitter and comes at a catastrophic time, just before the important games." Bayern clinched the Bundesliga in record time on Tuesday and hopes to defend its Champions League crown. Dodgers Josh Fields Jersey . Here is a look at all the moves through the first week of NHL Free Agency. The most significant deals will get the full Numbers Game column treatment, like these:Briere-for-Parenteau trade. Dodgers Brian Dozier Jersey . The Goldeyes (10-7) lost 4-1 to the Saltdogs (8-9) Sunday afternoon before 5,834 sizzling fans at Shaw Park. The loss drops Winnipegs record to 3-4 during this past weeks seven-game homestand. http://www.cheapdodgersjerseysauthentic.com/?tag=dodgers-rocky-gale-jersey. -- Catriona Matthew remained atop the Airbus LPGA Classic leaderboard Friday, birdieing four of the last seven holes to take a one-stroke advantage over Charley Hull into the weekend. Dodgers Tom Koehler Jersey . The win gives Canada its fifth title at the World Sledge Hockey Challenge. "Weve got to keep pushing," said Westlake, who led Canada with five goals in the tournament. "The second you let off the pedal, everyone catches up. Dodgers John Axford Jersey . "Im not doing enough to help them," Durant told The Oklahoman on Monday of his 28-9 team. "Im shooting too much. Im shooting too many threes. Im not helping them out at all.LONDON -- Former Tour de France winner Bradley Wiggins expects to miss this years race, complaining that his team is focusing on his bitter rival and defending champion Chris Froomes title defence. Wiggins, who became the first British rider to win cyclings showpiece two years ago, was not selected to compete with Froome at the Criterium du Dauphine, the tuneup event for the Tour. It was a clear indication that he was unlikely to line up in Yorkshire on July 5 for the Tours start in England. Speaking to the BBC Breakfast program on Friday, the 34-year-old multiple Olympic gold medallist voiced his disappointment at being left out by Team Sky despite a recent surge in form and his victory at the Tour of California last month. "I am gutted," Wiggins said. "I feel I am in the form I was two years ago. Now if I want to go to the Tour again, the reality is that I might have to go elsewhere. I also understand that cycling is a team sport and it is all about Team Sky winning and Chris is defending champion." Wiggins contract with Sky expires at the end of the season. Although Wiggins told French newspaper LEquipe there is still a chance he may make the Tour if Froome picks up an injury at the Dauphine from June 8-15, its unlikely Wiggins will be riding in France this summer. "Having missed the Tour again this year, I wouldnt likee to leave it there," said the former pursuit specialist, who could now turn his focus on competing on the track at the Commonwealth Games in Glasgow, Scotland, in August.dddddddddddd "Id love to go back at some point so there is the chance that I would go back to the Tour next year." Froome will warm up for the Tour at the Dauphine while Wiggins is still expected to compete at the Tour de Suisse. Froome, who also won the weeklong Dauphine in France last year as part of his dominant season, will be surrounded by a team made of strong climbers in the mountainous event, including last years Dauphine runner-up Richie Porte, Vasil Kiryienka, David Lopez, Mikel Nieve, Danny Pate, Geraint Thomas and Xabier Zandio. Froome and Wiggins have endured a frosty relationship over the past few years. Tensions first arose during the 2012 Tour, with Froome sometimes looking the stronger rider in the climbs but being ordered by the team to support Wiggins rather than attack. Last year, after suggesting he would seek to defend his title and upset Skys plans of making Froome its leader, Wiggins missed the race because of health issues and Froome easily won the 100th edition of the race. Froome recently said his relationship with Wiggins was back to normal, and Wiggins was adamant he would support his younger teammate if he was selected. Jerseys NFL China Cheap Adidas NHL Jerseys Wholesale Jerseys From China Cheap MLB Jerseys Wholesale China Jerseys NFL Jerseys China Discount Soccer Jerseys Wholesale Jerseys China China NCAA Jerseys Cheap Cheap Nike Dolphins Jerseys Cheap Nike Patriots Jerseys Cheap Nike Jets Jerseys Cheap Nike Bengals Jerseys Cheap Nike Browns Jerseys Cheap Nike Steelers Jerseys Cheap Nike Texans Jerseys Cheap Nike Colts Jerseys Cheap Nike Jaguars Jerseys Cheap Nike Titans Jerseys Cheap Nike Broncos Jerseys ' ' '

Bu konuyu yazdır

  unsettled on his defence a month
Yazar: lw789 - 8 saat önce - Forum: Köpek Eğitimi ve Psikolojisi - Yorum Yok

NEW YORK -- In a sign U.S. coach Jurgen Klinsmann is unsettled on his defence a month before the World Cup, the Americans selected the mostly untested trio of John Brooks, Timmy Chandler and DeAndre Yedlin on Monday for their 30-man preliminary roster. Chandler, a speedy right back with Nuremberg in Germany, made his U.S. debut in 2011 and balked at playing in 2012 qualifiers. He has not appeared for the Americans since February 2013, when he made his first competitive appearance at Honduras in the opening match of the final round of qualifying. "I think hes a player who can make a difference if hes on his highest level," Klinsmann said. Yedlin, a 20-year-old right back, has made just two international appearances, as a late second-half substitute this year in exhibitions against South Korea and Mexico. Brooks, a 21-year-old central defender, made his debut in August and has just three appearances, in exhibitions against Bosnia-Herzegovina, Austria and Ukraine. Klinsmann also selected 18-year-old winger Julian Green, who made his national team debut last month. He is among a group of German-Americans on the roster that includes Brooks, Chandler and Fabian Johnson; midfielder Jermaine Jones; and forward Terrence Boyd. "We have two huge talents," Klinsmann said of Green and Yedlin. "It will be interesting to see now how they take that challenge because, obviously, they dont have the experience like other players have." Toronto FC midfielder Michael Bradley was also named to the roster. Klinsmann omitted several veterans, a group that includes forward Eddie Johnson and midfielder Sacha Kljestan. He selected 11 defenders, 10 midfielders and six forwards who will be evaluated during a two-week training camp that opens Wednesday at Stanford, California. He must submit a 23-man roster to FIFA by June 2, and most teams take eight defenders, eight midfielders and four forwards. Half the players are from Major League Soccer, with four each from Englands Premier League and Germanys Bundesliga. Two are from Mexicos league, and one apiece from Austria, France, Netherlands, Norway and Turkey. Part of Klinsmanns thought process will be deciding whether Geoff Cameron is a right back or central defender, and whether Fabian Johnson is an outside back or a midfielder. "There is going to be a lot of competition. Thats why Jurgen is bringing in 30 rather than cutting it down to 23 right away," said defender Michael Parkhurst, who joined the Columbus Crew this season after an unsuccessful stint in Germany. "I dont know going into camp right now if Im fighting for left back or right back." Many of the defenders thought four years ago to be 2014 candidates werent even in contention, a group that includes Gale Agbossoumonde, Kevin Alston, Jonathan Bornstein, Eric Lichaj, Chad Marshall, Ike Opara, Heath Pearce and Jonathan Spector. In a sign of the lack of progress among youth players, Mix Diskerud and Boyd were the only selections from the 20-man group on the under-23 team that failed to qualify for the 2012 London Olympics. The 30-year-old Johnson, a member of the 2006 U.S. roster but among the final cuts in 2010, scored five goals in qualifying for the 2014 tournament: two in a 2-1 win at Antigua and Barbuda in October 2012, the second goal in the 2-0 victory over Panama last June in Seattle, and the first in the clinching 2-0 win over Mexico last September at Columbus, Ohio. "It was a very difficult decision based on what hes done with me the whole time, and not now having that chance at the last moment then is a very tough one on him," Klinsmann said. Johnson has not scored in eight games this season with D.C. United. "While I am disappointed," Johnson said in a statement, "I respect coach Jurgen Klinsmanns decision." Others in the group left off included defenders Edgar Castillo, Michael Orozco and Tim Ream; midfielders Brek Shea, Benny Feilhaber, Jose Torres and Daniel Williams; and forwards Herculez Gomez and Juan Agudelo. Shea scored the only goal last summer in the CONCACAF Gold Cup final against Panama. As the Americans prepare for their seventh straight World Cup appearance, another interesting competition could come at forward. While Clint Dempsey and Jozy Altidore appear to be likely starters, Klinsmann said he views Landon Donovan as a striker, and the group going to camp includes Boyd, Aron Johannsson and Chris Wondolowski. Ten players were on the 2010 preliminary roster, including a pair trying for their fourth World Cup: Donovan and left back DaMarcus Beasley. Five players did not appear in any of the 16 qualifiers for the 2014 World Cup: No. 3 goalkeeper Nick Rimando, along with Brooks, Green, Wondolowski and Yedlin. The Americans play exhibitions against Azerbaijan on May 27 at San Francisco; Turkey on June 1 at Harrison, New Jersey; and Nigeria on June 7 at Jacksonville, Florida. They travel the following day to their base camp in Sao Paulo. At the World Cup, they open against Ghana on June 16 at Natal, face Cristiano Ronaldos Portugal six days later in the Amazon rain forest city of Manaus and close the group stage against Germany on June 26 at Recife. "The goal is to try to get out of the group, which gives you the opportunity to get to the knockout stage," said Dempsey, the U.S. captain, "and then the knockout stage anything can happen." Cardinals John Brebbia Jersey .com) - Markus Granlund scored the game-winning goal as the Calgary Flames used an early offensive flurry to defeat the Los Angeles Kings, 2-1, on Monday. Cardinals Carlos Martinez Jersey . -- Jose Bautista never worries about hitting homers during the regular season. http://www.cheapcardinalsjerseysauthentic.com/?tag=cardinals-dakota-hudson-jersey. -- Adrian Peterson takes a look around the league and sees big money flying everywhere. Cardinals Edmundo Sosa Jersey . The third-ranked Lewis, a three-time winner this year on the LPGA Tour, had a 9-under 135 total at Emirates Golf Course in the Ladies European Tours season-ending tournament. Cheap Throwback Cardinals Jerseys . Green-Ellis was Cincinnatis leading rusher each of the last two seasons. His role was reduced last year when Giovani Bernard was added to the backfield. Green-Ellis ran for 756 yards and a career-low 3.NEW YORK -- David Villa of Spain has signed a three-year contract with New York City FC, becoming the first player on the expansion Major League Soccer team that starts play next season at Yankee Stadium. "Throughout my career, Ive always tried to keep pushing myself to achieve new targets, and this represents another important goal for me," Villa said in a statement Monday. "I want to try and help MLS continue to grow, through playing, working hard, scoring goals and at the same time try to make New York City FC become the best team in the league." NYCFC starts play in March, and the team plans to loan him to an unspecified club to keep him in shape until training starts in the third week of January. Claudio Reyna, the teams director of football, said loaning Villa to NYCFC parent Manchester City was not an option. TThe 32-year-old forward helped Spain win the 2008 European Championship and the 2010 World Cup.dddddddddddd. He is a member of his countrys roster for next months tournament. He missed the 2012 Euros, which Spain also won, after breaking his left leg while playing for Barcelona in the Club World Cup. He holds Spains record with 56 international goals. MLS said Villa was acquired on a free transfer from Spanish league champion Atletico Madrid, where he scored 15 goals in 47 games in all competitions last season. He previously played for Sporting Gijon (2001-03), Zaragoza (2003-05), Valencia (2005-10) and Barcelona (2010-13). He helped Barcelona win the 2011 Champions League title. Reyna wouldnt say whether NYCFC is interested in signing English midfielder Frank Lampard, who has been with Chelsea since the 2001-02 season. Jerseys NFL China Cheap Adidas NHL Jerseys Wholesale Jerseys From China Cheap MLB Jerseys Wholesale China Jerseys NFL Jerseys China Discount Soccer Jerseys Wholesale Jerseys China China NCAA Jerseys Cheap Cheap Nike Dolphins Jerseys Cheap Nike Patriots Jerseys Cheap Nike Jets Jerseys Cheap Nike Bengals Jerseys Cheap Nike Browns Jerseys Cheap Nike Steelers Jerseys Cheap Nike Texans Jerseys Cheap Nike Colts Jerseys Cheap Nike Jaguars Jerseys Cheap Nike Titans Jerseys Cheap Nike Broncos Jerseys ' ' '

Bu konuyu yazdır